Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in C:\xampp\htdocs\mbc1\wp-content\themes\jannah4\functions.php on line 73
Zoran Zaev tregon: Rama, Thaçi, Vuçiq, dhe Putin po e përgatisnin ndarjen e Kosoves. – jj
ok

Zoran Zaev tregon: Rama, Thaçi, Vuçiq, dhe Putin po e përgatisnin ndarjen e Kosoves.Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka zbardhur planin sekret për ndryshimin e kufijve të Kosovës, duke thënë se mbrapa këtyre qëllimeve …

source

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button
Close